home Zadzwoń

Sala konferencyjna 2

Jednym z atutów naszej sali konferencyjnej jest taras z widokiem na pejzaż Beskidu Śląskiego. Sama sala natomiast spełnia wszelkie standardy, posiada zaplecze sanitarne i kuchenne, wyposażona jest w sprzęt multimedialny i w każdej chwili może przyjąć nawet do 40 gości.

Sala Konferencyjna u Krzysia to oferta skierowana do WSZYSTKICH.

Sala jest klimatyzowana, w pełni wyposażona w stoły i krzesła, posiada zaplecze multimedialne: nagłośnienie, ekran, monitor, a także zaplecze kuchenne oraz toalety. W zależności od potrzeb możemy zorganizować lub pomóc w zorganizowaniu wszelkiego sprzętu dodatkowego, a także personelu do obsługi wydarzenia. Pojemność sali waha się od 40 osób i jest uzależniona od sposobu ustawienia stołów oraz krzeseł. Przy sprzyjającej pogodzie można także wykorzystać przyległy taras, co zazwyczaj stanowi atrakcyjne uzupełnienie każdej imprezy. Sala z widokiem na beskidzkie krajobrazy jest atutem, który doceniają nasi goście szukający wśród noclegów w Ustroniu (oferta Meteor) komfortowego i przyjemnego miejsca do wspólnej pracy.

Koszt wynajmu ustalamy zawsze indywidualnie, zawsze z korzyścią dla klienta i z uwzględnieniem wszelkich możliwych promocji.

Sala konferencyjna posiada klimatyzacje.

2

Ośrodek „u Krzysia”

ul. Papiernia 10, 43-450 Ustroń

tel. +48 508 011 819
Informacja telefoniczna dostępna jest w godzinach 8.00-22.00.